Altus Servisi

Başakşehir  Altus Servisi 

Başakşehir  Altus Servisi beyaz eşyalar için teknik servis hizmeti verir. Bakımları yapılması gereken beyaz eşyaların Başakşehir  Altus Servisi tarafından bakımları yapılır. Bakım zamanı geldiğinde bakımları yapılmayan beyaz eşyalar zamanla ciddi hasarlara neden olabilirler. Bu nedenle beyaz eşyaların bakımlarını yapmak çok önemlidir.

Başakşehir beyaz eşya yetkili servisi sayesinde beyaz eşyalar daha uzun süre kullanılıyor. Başakşehir beyaz eşya servisi beyaz eşyaların yıllık bakımlarını yaparak, beyaz eşyaların kullanım ömrünün uzamasını sağlıyor.

Düzenli bakımları yapılmayan beyaz eşyalar kullanıcılara bazı sorunlar çıkarmaktadır. Bu nedenle klima, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve bulaşık makinesi gibi eşyaların düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakım yapmak beyaz eşyaların kullanım ömrünü uzatır.

Başakşehir  Altus Bulaşık Makinesi  Servisi

Başakşehir  Altus Bulaşık Makinesi  Servisi olarak bulaşık makinelerinin de düzenli bakım ve onarımlarının yapılması gerekmektedir. Bulaşık makineleri filtreleri zaman içerisinde tıkanabilir ve temizleme işlemini tam anlamıyla gerçekleştiremez. Makinelerinin temizliğinin yapılmasının ardından yılda en az bir defa da  Altus Bulaşık Makinesi  Servisi tarafından bakımları yapılmalıdır.

Başakşehir  Altus Buzdolabı Servisi

Başakşehir  Altus Buzdolabı  Servisi olarak buzdolabı bakım ve onarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Beyaz eşya seçerken, enerji tasarrufu, boyu ve kapasitesi belirleyici olan kriterlerdendir.  Altus Buzdolabı  Servisi olarak bu yazıda beyaz eşya türleri içerisinden buzdolabı içinde bakım ve onarım servis hizmeti vermekteyiz.

Başakşehir  Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerine düzenli olarak bakım yapmak çok önemlidir. Düzenli bakım yapılan makineler hem kıyafetlerin temiz yıkanmasını engellemez hem de makinenin daha uzun süre kullanımını sağlar. Düzenli bakımı yapılmayan makinelerde zamanla küf ve bakteri oluşumu başlar. Bu durumda temizlenmesi rağmen çamaşırlarda kötü koku oluşmasına neden olur. Bu durum kullanıcıları özellikle yıkadığı çamaşırların temizliği ile övünen ev hanımlarını oldukça rahatsız eder.  Altus Çamaşır Makinesi  Servisi tarafından çamaşır makinelerinin belirli aralıklarla bakımlarının yapılması gerekir. Teknik bakımları  Servisin yapması ne kadar önemliyse kullanıcı tarafından günlük bakımların yapılması da oldukça önemlidir.

Başakşehir  Altus Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma makineleri özellikle çamaşır kurutmak için balkonu ya da bahçesi olmayan insanların kurtarıcısı bir cihazdır. Hem yerden hem de zamandan tasarruf etmeyi sağlar.  Altus Kurutma Makinesi  Servisi kurutma makinelerinin bakım ve onarım ihtiyaçlarını sağlar.

Başakşehir  Altus Klima Servisi

Öncelikle klima bakımlarına önem verin, güvendiğiniz firmalarla çalışın. Su kullanan sistemlerde, klimanın su haznesindeki su günde en az birkaç kez değiştirilmeli, su haznesinin temizliğine özen gösterilmelidir. Klimaların derecelerini çok düşük seviyelere ayarlamayın. Klima ısı derecesini seçerken dış ortamla iç ortam arasındaki ısı farkının %20’den veya 8-10 dereceden fazla olmamasına özen gösterin. Örneğin dış ortamdaki hava sıcaklığı 40 derece ise klima ayarı en düşük 30-31 derece olmalıdır. İnsan vücudunun iç ısısı 37-38 derecedir. Bulunulan ortamın ısısı bu değerin %30’undan daha soğuksa giyinerek vücut ısınızı korumamız gerekir. Yaz günlerinde ince giysiler giyildiği için bulunulan ortamın ısısının 26 dereceden daha soğuk olması hastalıklara davetiye çıkarır.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Başakşehir  Altus Beyaz Eşya  Servisi Hizmet Noktaları

Altınşehir Mahallesi  Altus Servisi

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi  Altus Servisi

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi  Altus Servisi

Başak Mahallesi  Altus Servisi

Başakşehir Mahallesi  Altus Servisi

Güvercintepe Mahallesi  Altus Servisi

İkitelli Osb Mahallesi  Altus Servisi

Kayabaşı Mahallesi  Altus Servisi

Şahintepe Mahallesi  Altus Servisi

Şamlar Mahallesi  Altus Servisi

Ziya Gökalp Mahallesi  Altus Servisi

Hizmetlerimiz

Bahçeşehir  Altus Servisi

 Altus beyaz eşya servisi,

 Altus çamaşır makinesi servisi,
 Altus bulaşık makinesi servisi,
 Altus buzdolabı servisi,
 Altus klima servisi,

 Altus televizyon servisi