Buzdolabı Servisi

Hizmetlerimiz

Buzdolabi Yetkili Servisi

BUZDOLABI BÖLGE TEKNİK SERVİSİ

Dünyada gıda konusunda yaşanabilecek sıkıntılar konuşulurken, gıdaların korunmasında buzdolabının önemi de giderek artıyor. Konutlarda kullanılan buzdolabı, başlarda ne kadar kaliteli olsa da zaman içinde farklı nedenlerle arıza verebilir. Ayrıca kullanılan buzdolabının performansında değişimler görülebilir ve ihtiyaca cevap vermemeye başlayabilir. Kaliteli bir buzdolabı sahibi olsanız da yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı hazır olabilmek için özel servis talebinizi karşılayabilecek bir teknik servis bulmalısınız. Buzdolabı tamiri, bakım ve onarımı konusunda deneyimli personellerle hizmet vermekte olan İzmir özel servisi Bölge Merkez Servisi eksiksiz çözümler sağlayabilmektedir.

Hemen her beyaz eşya için bir marka süresi bulunmaktadır. Sık kullanmak durumunda olduğumuz ve yiyeceklerimizi her zaman taze biçimde tutmamıza olanak veren buzdolabı da bu beyaz eşya türlerindendir. 

Yaşanabilecek elektrik kesintileri, ortamdaki nem yada ısı, parçalarda oluşan deformasyon veya kullanıcı kaynaklı hatalı kullanım gibi birçok sebeple buzdolabı arızaları yaşanabilir. Arıza yapan buzdolabı için sıfır ürün kapsamında olduğunda, markanın teknik servisi tercih edilebilir. Ancak sıfır ürün süresi dolan buzdolabı için de buzdolabı tamiri çözümüne ulaşmanızı sağlayacak Beylikdüzü buzdolabı servis hizmeti bulunmaktadır. Uzman personeli ile 7/24 hizmet sunmakta olan Bölge Merkez Servisi, hızlı ve eksiksiz bir çözüm sunarak buzdolabınızı zaman geçirmeden kullanabilmenizi sağlar. Arızalanan buzdolabı için yerinde hizmet sunmakta olan Bölge Merkez Servisi, periyodik olarak buzdolabı bakımı çalışmanızı da talebiniz halinde yapacaktır.