Çamaşır Makinesi Servisi

Hizmetlerimiz

Çamaşır Makinesi Servisi

Daha temiz ve şık görünmenin yolu, iyi bir çamaşır makinesi kullanarak giysilerin temizlenmesinde de bağlı olabilmektedir. Ev hanımlarının en çok kullandığı beyaz eşyaların başında gelen çamaşır makinesi tamiri , onlar için tam anlamıyla en büyük yardımcılar olarak gösterilebilir. Elde çamaşır yıkamak zorunda kalan ev hanımları, onun değerini çok daha iyi anlayacaktır. Bu nedenle de çamaşır makinesi arızları, tam bir kabus dönemidir. İzmir ve bölgesi için çamaşır makinesi teknik servisi olarak yılların deneyimli personelleriyle hizmet vermekte olan Bölge Merkez Servisi, her marka çamaşır makinesi için tamir ve bakım onarım hizmeti vermektedir. Yaşanabilecek arızalar için özel servis olarak güler yüzlü ve çözüm odaklı bir çalışma yürütmektedir.

Ülkemizde kullanılan her marka çamaşır makinesi için özel servis olarak teknik servis hizmetlerini İstanul bölgesinde vermekte olan Bölge Merkez Servisi, güler yüzlü ve profesyonel bir ekiple 7/24 sizlere yardımcı oluyor. Elektrik kesintileri tüm beyaz eşya türlerine olduğu gibi çamaşır makinelerine de zarar veriyor. Çamaşır makineleri için diğer bir tehdit ise kireçli sulardır. Bu nedenle belli bir kullanım sonrasında çamaşır makinesi iç aksamında arızalar görülebilmektedir. Çamaşır makinesi hassas aksamlarının bu etkiden dolayı arızalanmasına sık rastlanır. Bu nedenle de çamaşır makinesi için bazı kimyasal ürün kullanılarak etki azaltılmaya çalışılır. Ancak kaçınılmaz arızaların yaşanması öncesinde İzmir özel servis hizmetlerini her marka çamaşır makinesine sunan bir teknik servis firması ile çalışmaya hazır olmalısınız. Bölge Merkez Servisi bu noktada doğru adres olacaktır.

Bölge Merkez Servisi, İstanbul ve bölgesinde  Beylikdüzü Çamaşır Makinesi teknik servisi hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden itibaren profesyonel kadrosu ile 7/24 hizmet vermektedir. Yetkili personel size güler yüzlü hizmet sunar.