Hizmetlerimiz

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Makinesi tamir servisi olarak sizlere ekonomik çözümlerle güvenilir servis ağı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Hizmete Git

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi tamir servisi olarak sizlere ekonomik çözümlerle güvenilir servis ağı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Hizmete Git

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi tamir servisi olarak sizlere ekonomik çözümlerle güvenilir servis ağı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Hizmete Git

Fırın - Ocak Servisi

Fırın tamir servisi olarak sizlere ekonomik çözümlerle güvenilir servis ağı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Hizmete Git

Derin Dondurucu Servisi

Dondurucu tamir servisi olarak sizlere ekonomik çözümlerle güvenilir servis ağı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Hizmete Git

Klima Servisi

Klima Servisi tamir servisi olarak sizlere ekonomik çözümlerle güvenilir servis ağı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Hizmete Git

1998 senesinden beri İstanbul Avrupa yakasında teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile beyaz eşya teknik servisinde siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile doğru orantılı olarak büyümeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, İstanbul Avrupa yakasında Teknik Servis hizmeti vermekte olan firmamız, Beylikdüzü Beyaz Eşya Teknik Servisi işinde uzman personelleri ile yeni teknolojileri sürekli takip etmekte ve yılda iki defa eğitimlere katılmaktadır.

Teknik servis hizmetlerimiz 1 yıl ücretsiz işçilik ve yedek parça garantili olup, İstanbul Avrupa yakası teknik servisi alanında rakipsizdir. 7 gün 24 saat teknik servis hizmeti vermekte olan firmamıza 0530 054 77 40 ve 0530 054 77 40 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakası beyaz eşya teknik servis ekibimiz cihazlarınızda ki arızaları bir daha tekrarlamayacak şekilde tamir eder ve bir yıl bakım, parça garantisi verir. Beyaz eşya teknik servisimiz, güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakındır.

Servisimiz yetkili servis değildir,Özel teknik servis hizmeti verilmektedir.

İstanbul’un en iyi ve en uygun fiyatlı teknik servisi olan İstanbul Avrupa yakası beyaz eşya servisimizde, Çamaşır makinesi arıza teknik servis hizmeti, Bulaşık makinesi teknik servis hizmeti, Buzdolabı teknik servis hizmeti, Fırın teknik servis hizmeti, Kombi teknik servis hizmeti ve Klima teknik servis hizmeti verilmektedir.

Acil beyaz eşya teknik servis ekibimize çağrı servisimiz sayesinde anında ulaşmanız mümkündür.İstanbul tüm ilçelerine teknik servis hizmeti vermekteyiz. Beyaz Eşya Servisi ihtiyaçlarınızda iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.