Klima Servisi

Hizmetlerimiz

Klima Servisi
KLİMA TEKNİK SERVİSİ

Isınan havalarla beraber ev, ofis gibi birçok yaşam alanında konforu yakalamak amacıyla klima kullanımı artar. Aslında tüm yaşam alanlarında soğutma dışında ısıtma amacıyla da klima kullanımı olmaktadır. Konfor amaçlanırken yaşam alanlarında sağlıklı biçimde yaşamak için de klimaların bakımlarına da gereken önem verilmelidir. Oldukça geniş kullanım alanlarına sahip olan bu klimalarda, yaşanabilecek herhangi bir arızaya da her zaman hazırlıklı olmak gerekmektedir. İstanbul bölgesinde yaşanabilecek klima arızalarında ve ortaya çıkabilecek problemlerinde yaşanabilecek olan kayıpların önüne güvenilir bir teknik servis firmasıyla aşabilirsiniz. Klima tamiri, bakım onarımı noktasında tüm markalara hizmet sunmakta olan Bölge Merkez Servisi ile klima konularında tüm sorunları deneyimli bir ekiple ortadan kaldırabilirsiniz.

Klimalar yaşadığımız mekanlarda önemli bir konforu sağlarken, periyodik bakımları yapılmadığında ciddi sağlık sorunlarına da yol açabilmektedir. Farklı nedenlerden kaynaklı olarak bakıma ihtiyaç duyulan klimaların bakım çalışmalarının zamanında gerçekleştirilmemesi gerekir. İleride ortaya çıkabilecek problemlerin önüne geçebilmek adına klimalara zamanında bakım yapılmalı ve gerekli durumlarda teknik parçalarında değişime gidilmelidir. Özel servis olarak tüm markalara özel servis hizmeti sunmakta olan Bölge Merkez Servisi; klima tamiri, bakım onarımı gibi çözümleri hızlı biçimde vermektedir. Alanında uzman deneyimli bir ekiple klima sorunları için 7/24 çalışan bir özel servis her an hazır olacaktır. Kendi sağlığınız için klimalar konusunda yaşanan sorunlarda, alanında uzman teknik ekipten yardım almalısınız.

Bölge Merkez Servisi, İstanbul ve bölgesinde Klima teknik servis hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden itibaren profesyonel kadrosu ile 7/24 hizmet vermektedir. Yetkili personel size güler yüzlü hizmet sunar.